Referanslarımızdan Bazıları

BİZE ULAŞIN

Global Sistem tecrübesiyle, kurum içi çalışmalarınıza özel analiz, tasarım ve yazılım geliştirme yaparak, iş süreçlerinize, modern, sade, verimli ve kullanıcı dostu çözümler sunuyor.

Proje Geliştirme Süreçlerimiz Nedir?

Hazır yazılım sistemlerini kullanmanız yerine, sizlerin çalışma prensiplerine uygun, kurum-kuruluşunuzda sizlerle beraber çalışmalarınızı inceliyor, yazılıma adapte edecek en verimli yapının, analiz çalışmalarını yapıyor, buna uygun tasarım ve geliştirmeler yapıyoruz.

Ekibimizden bir arkadaşımızın, sizleri kendi iş ortamınızda ziyaretiyle gerçekleşecek, işlerinizin yerinde incelenmesi ve bu incelemeler sonucunda, yazılım üzerinde tutulacak veri yapısının, ihtiyaç duyulan işleyişin, süreçlerin ve raporlama gibi bir çok konunun tespit edilmesi üzerine yapılan bir çalışmadır.

Firmamızdan analiz uzmanımızın yaptığı çalışma sonucunda elde edilen bilginin, gerekli formlara, tablolara, ekranlara dönüştürülmesidir. Bu aşamada işin sahibiyle ile karşılıklı çalışma sağlanır. Karşılıklı mutabakatın sonucunda, basit, modern ve kullanıcı dostu ekranların tasarımı planlanır.

Ekibimiz tarafından alının bilgiler ve sizden alınan onaylar sonucunda yapılan analiz ve tasarım çalışması, nihai olarak yazılım ekibimiz tarafından geliştirilir ve test çalışmalarıyla tamamlanır.

Tüm bu detaylı çalışmaların sonucunda, iş süreçlerinize %100 adapte olmuş, telefon, tablet, bilgisayar gibi tüm cihazlarınızda kullanabileceğiniz tasarım yapısına sahip, basit, kullanışlı, işlevsel, raporlanabilir ve birçok özelliği barındıran sistemler ile sonuçlandırılır.